מתיחת פנים משנה את חיי

מתיחת פניםלקום בוקר אחד ולהסתכל ברצינות בדמות שלי במראה זה משהו שלא עשיתי במשך שנים. אומנם זה נכון שתמיד מאוד הקפדתי על ההופעה החיצונית שלי, אבל להביט בעצמי באמת במראה, זה משהו שאני לא רגילה לעשות. יחד עם זאת, יום אחד לפני כמה חודשים החלטתי שאני צריכה להסתכל על עצמי ברצינות, כי העובדה שמלאו לי חמישים לא באמת אומרת שאני לא צריכה להשקיע בעצמי. אחרי ההתבוננות הזו מקרוב בכל חלק וחלק של הפנים שלי, הבנתי שמה שאני הולכת לעשות הוא מתיחת פנים, כי ללא מתיחת פנים אני רק אראה בכל יום יותר מבוגרת, עייפה ולא צעירה.

למה לעשות ניתוח למתיחת הפנים?

האמת היא שבמשך שנים רבות לא הבנתי בכלל את כל הנושא של ניתוחי מתיחת פנים ולא הבנתי את כל הנשים והגברים האלה שרצים להכניס לגוף שלהם בוטוקס וחומרים אחרים. יחד עם זאת, באותו היום שבו התבוננתי בעצמי ברצינות במראה, התחלתי להבין שהנעורים שלי כנראה חלפו, ופתאום כן התחלתי להבין את הרצון לשנות את הפנים. זה לא שאני לא אוהבת את איך שהפנים שלי נראות, וזה לא שהייתי רוצה פנים של ילדה בת 16, אבל בהחלט יש דברם שאפשר לשפר. זה נכון שהזמן עושה את שלו וזה נכון שיש בו גם משהו יפה, אבל להרגיש שהעור שלי נפול וכי אני מלאה בקמטים, זה כבר יותר מידי בשבילי. חשבתי לעצמי שלהתחיל להתעניין בתחום של מתיחת פנים יכול לעשות לי רק טוב, וזה בדיוק מה שעשיתי.

הניתוח

החלטתי על רופאה שתנתח אותי, והחלטתי בדיוק מה אני רוצה לעשות ואיפה בדיוק אני רוצה שיגרמו לפנים שלי להיראות קצת יותר טוב מאשר בעבר. הניתוח לא היה מורכב בכלל, כי הוא לקח משהו כמו שלוש שעות, ואחר כך השאירו אותי להשגחה של 24 שעות במרפאה. לקחתי לעצמי שבועיים של חופשת מחלה מהעבודה, וכשחזרתי קיבלתי מחמאות על הניתוח ועל איך שאני נראית הרבה יותר צעירה. היום טוב לי להסתכל במראה, וכיף לי להרגיש הרבה יותר יפה ורעננה.

מתיחת פנים עושה לי טוב לנפש

כשאת צעירה זה מאוד פשוט לומר שאת לא מבינה למה הרבה נשים וגברים רוצים לעשות מתיחת פנים, כי בכל פעם כשאת מסתכלת במראה, את רואה עור צעיר ויפה. לעומת זאת, ככל שחולפות השנים מופיעים על העור שלנו עוד ועוד סימנים ויותר קמטים, כך שזה מאוד ברור מדוע הרבה אנשים רוצים לעשות כל מה שהם יכולים כדי להעלים את כל הסימנים האלה. אני באופן אישי מעולם לא התחברתי לרעיון של לשנות את איך שאני נראית בצורה כזו, כי המקסימום שהייתי מגיעה אליו מידי פעם זה לעשות איזו דיאטה קיצונית. יחד עם זאת, לפני כמה חודשים שמתי לב שאני כבר לא דומה למי שהייתי בעבר, והחלטתי שאני רוצה להתחיל לדעת מהם בדיוק כל אותם ניתוחי מתיחת פנים שכולם רוצים לעבור.

ניתוח יכול לעזור

התחלתי לקרוא הרבה מאוד חומר על הנושא של בוטוקס וגם על ניתוחים של מתיחת פנים, והגעתי למסקנה שזה בכלל לא דומה למה שחששתי. הניתוח הוא ניתוח שלוקח בדרך כלל בין 3 ל 4 שעות, ואחר כך צריך להישאר באשפוז, לרוב, משהו כמו 24 שעות, כך שלא מדובר על יותר מידי זמן. מעבר לכך, זמן חופשת המחלה שמומלץ לקחת הוא בערך שבועיים, ועם זה בכלל לא הייתה לי בעיה, כי חופשה של שבועיים בהחלט נראית לי כמו משהו שיכול לעשות לי רק טוב.

כיף להסתכל במראה

אחרי שהבנתי כי מתיחת פנים זה בכלל לא ניתוח מורכב וגם לא מסובך, החלטתי שאני מפרגנת לעצמי את המתנה הזו. אדם צריך להסתכל במראה ולאהוב את מה שהוא רואה, כי זה משפיע על כל דרך ההתנהלות שלו בעולם, ולכן אי אפשר לזלזל בכך. רציתי לחזור ליהנות שוב מהנושא של להביט בעצמי במראה, כי אני זוכרת בפעם הייתי יפה ומושכת. כיף להיראות רעננה וצעירה, וגם לי מגיע להרגיש את התענוג הזה, אז למה לא? הניתוח עבר בהצלחה כמובן, ואחרי תקופת ההתאוששות שלי חזרתי שוב ליהנות מהעניין הזה של להביט בעצמי במראה, כי אני נראית צעירה!