זקוק להשתלת שיער?

ד"ר שלום שאלתיאל יגשים לך את החלום

השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל

השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל

פריצת דרך בתחום השתלות שיער בישראל – החידוש של ד"ר שאלתיאל בשיטה להשתלת שיער, מוביל לתוצאות אופטימאליות של מראה שיער טבעי ומלא בזמן קצר והחלמה קלה.

השתלת שיער בישראל הפכה להליך נפוץ במיוחד בשנים האחרונות. שימוש בשיטות מתקדמות לצד בחירה נכונה של רופא מומחה בתחום מהווים את השילוב הבטוח, בו מרבית האנשים מקבלים תוצאה אופטימאלית של השתלת שיער ומגשימים את חלומם להראות טוב יותר, על ידי מראה שיער שופע ומלא בתום התהליך.

ד"ר שלום שאלתיאל הוא אחד הרופאים המובילים ביותר בתחום השתלת שיער בישראל. עם מומחיות רבה כמו שלו וניסיון של 25 שנה בהשתלות שיער גם אתם תרגישו שעשיתם את הבחירה הנכונה.

פגישת יעוץ – הדרך להשתלת שיער מוצלחת מתחילה עכשיו

מהיום אין צורך להשלים עם גזירת הגורל – לנשירה והתקרחות יש פתרון בטוח ויעיל עבורכם. פגישת ייעוץ היא יריית הפתיחה בדרך להשתלת שיער בטוחה ומוצלחת. ד"ר שלום שאלתיאל יעניק לכם בפגישה זו את כל תשומת הלב הנדרשת ויענה לשאלות שלכם, באכפתיות וברגישות רבה. החשש שלכם לקראת השתלת שיער הוא מובן, כמו בכל הליך דומה, ולכן חשוב לבחור במומחה להשתלות שיער בעל גישה נעימה בגובה העיניים, שמבין את החשש ואת הלבטים שלכם.

ד"ר שלום שאלתיאל יקשיב ויסביר לכם על כל התהליך הצפוי, כולל המראה המיוחל לאחר ההשתלה ותקופת ההחלמה, וימליץ לכם על השתלת שיער רק במידה והיא מתאימה לכם, דבר שמעיד על יושרו ואמינותו. כל המידע הרלוונטי שתקבלו בפגישת יעוץ זאת יעזור לכם להבין שאתם נמצאים בידיים טובות, ועליתם על דרך המלך המובילה בבטחה להתגשמות חלומכם.

ליווי צמוד ומקצועי מתחילת התהליך ועד להחלמה

פגישת יעוץ מקדימה מורידה את מפלס המתח הטבעי אם כי עדיין קיים חשש מהתוצאה הסופית. בעיקר בגלל העובדה שהמטופל מצפה לתוצאה מסוימת בסוף התהליך, ולעיתים נוצר פער בין הרצוי למצוי כלומר בין מה שרצה למה שקיבל. ד"ר שלום שאלתיאל שומר על שקיפות מלאה מול המטופל ומתוך בקיאות רבה ישרטט לכם את התמונה המלאה. לאוטוריטה בתחום השתלות שיער בישראל כמו ד"ר שאלתיאל יש ניסיון רב שנים, וידע נרחב במיוחד בשל השתתפותו בכל הכנסים הרפואיים לאורך השנים. בשל כך, הסיכוי לפער בין התוצאה עליה חלמתם לתוצאה הסופית שתקבלו קטן במיוחד. מומחיותו מאפשרת לו לדעת ברמת דיוק גבוהה כיצד תיראה השתלת השיער, בהתאם לאבחון ונתוני המטופל.

טכנולוגיה מתקדמת ושיטת השתלה ייחודית

כמומחה המוביל בארץ בתחום השתלות השיער, לד"ר שאלתיאל ידע ושליטה נרחבים בכל החידושים האחרונים בתחום זה.

ד"ר שלום שאלתיאל מוביל חידוש ייחודי רק לו בשיטת השתלת השיער המקובלת כיום ונקראת FUE. שיטה זו חוללה מהפכה בתחום השתלות שיער ויחד עם חידוש זה הפכה השתלת שיער שאותה מבצע ד"ר שאלתיאל  למשוכללת יותר, אפקטיבית ובעלת תוצאה טובה ומחמיאה הנראית טבעית למדי. יתר על כן, השיטה הייחודית שאותה שכלל ד"ר שאלתיאל מאפשרת לקצר את הטיפול למספר שעות בלבד וגורמת להחלמה להיות קלה וקצרה גם כן. בשיטה זו מוצאים זקיקי השיער מאזורים מלאים יותר שהם בעצם האזור התורם, ולאחר מכן כל זקיק בנפרד שהוצא, מושתל באזורים הדלילים, תוך שמירה על צפיפות גבוהה במטרה ליצור קליטה מקסימאלית של הזקיקים. כל זאת, תוך עדינות ודיוק מרביים, מקצועיות חסרת פשרות וחתירה למראה טוב וטבעי יותר לשביעות רצונו המלאה של המטופל.

אל תחמיצו פגישת ייעוץ חינם עם ד"ר שלום שאלתיאל כדי לדעת האם אתם מתאימים לביצוע השתלת שיער