מרפאת מומחים וינקלר קליניק בהנהלתו של פרופסור אייל וינקלר

וינקלר קליניק מרפאת מומחים

וינקלר קליניק מרפאת מומחים

ידוע כי פניו של כל אדם משפיעות על הרושם הראשוני שהוא מייצר, מעבר לכך פנים של אדם מעידות רבות גם על אופיו. אם נוסיף גם את העובדה שתעשיית האופנה והזוהר מכתיבות מראה מאוד ספציפי נבין שהרצון להתקרב לאותה שלמות המוצגת אינו מפתיע. לפיכך, כיום אנו יכולים להבחין באנשים רבים, נשים, גברים, צעירים ומבוגרים כאחד אשר רוצים להתקרב לאותו מראה מושלם וסטנדרט גבוה. חשוב להבין, למרות שאף אחד לא נולד מושלם ויכול להיות שלכל אחד יש חסרון קטן, היום גם את החיסרון הזה אפשר לשנות ולתקן. היום אפשר לבצע זאת בתהליך רפואי פשוט שאנשים רבים בעולם מבצעים בכל יום. אחד האיברים הפופולאריים ביותר מבחינת ניתוחים הוא האף, ולכך יש סיבה פשוטה, האף ממוקם במרכז הפנים ומכתיב בצורה מאוד חזקה את מבנה הפנים, הצלליות והמראה הכללי, אנחנו יכולים לראות הן בצמרת ההוליוודית והן בצמרת העולמית אנשים רבים אשר מבצעים ניתוח אף אשר משנה את הופעתם במאה שמונים מעלות. במרפאת וינקלר קליניק, תמצאו את מיטב המומחים המקצועיים ביותר אשר מבצעים ניתוחי אף שמשנים חיים עבור אנשים רבים.

ניתוח אף, ההיסטוריה

לא רבים יודעים זאת אך התיעוד הראשון של ניתוח מתחיל בעבר, במצרים העתיקה ואף ניתן למצוא אותו בטקסט רפואי קדום המתוארך כשלושת אלפים שנה לפני הספירה. כבר אז, כמו טיפולים כירורגיים אחרים, ניתוח אף היה תהליך רפואי אשר נועד לשיקום איברים פגועים. בכתבים עתיקים נוספים אפשר יהיה למצוא טיפולים דומים אשר התרחשו בהודו גם לפני הספירה.בימינו, ניתוחי אף הם גם פרוצדורה רפואית לפני הכול המשמשת לצורכי טיפול בבעיות נשימה ואף, לכן גם עבור אנשים המבקשים לבצע ניתוח אף כניתוח קוסמטי בלבד קיים רף בריאותי אשר עליהם לעמוד בו.

האם ניתוח אף מתאים לכולם?

ניתוח אף זוהי פרוצדורה רפואית, לפיכך קיימים מספר סייגים אשר עלולים למנוע את ביצוע הניתוח וביניהם:מחלות, בעיות נשימה, שימוש בתרופות, ואף עישון. לכן, כאשר מתקבלת החלטה על ביצוע ניתוח אף, חשוב שתחילה תיגשו לרופא מקצועי ואחראי כמו פרופסור אייל וינקלר, מומחה לכירורגיה פלסטית שהוא רופא בעל שם עולמי ועם ניסיון עצום של ניתוחים, אשר ניהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים תל השומר שיוכל לייעץ לכם כיצד לעבור את התהליך באופן המיטבי והבריא ביותר כדי שתוצאות הניתוח יענו על הציפיות של המטופל.

הניתוח עצמו

לאחר קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח והבחירה להתייעץ עם הרופא המתאים ביותר עבורכם במרפאת וינקלר קליניק, אתם תיגשו לניתוח. חשוב מאוד להקפיד על ההוראות שניתנו על ידי הרופא המנתח לפני הניתוח כמובן להשתדל להגיע רגועים כמה שאפשר. הניתוח עצמו נחשב כניתוח סטנדרטי ולאחר מספר שעות תוכלו להשתחרר לביתכם. אחרי מנוחה של מספר ימים עם תופעות לוואי מוכרות כמו נפיחות וכאבים קלים אתם תחזרו לשגרת החיים שלכם אך עם מראה שונה. אמנם התוצאה לא תראה מיידית אך אחרי כחצי שנה תתקבל התוצאה הסופית והדבר היחידי שתאלצו להתרגל אליו הוא המראה החדש והיפה שלכם.